فردا آخرین فرصت ثبت نام آزمون استخدامی شرکت نفت

فردا آخرین فرصت ثبت نام آزمون استخدامی شرکت نفت به گزارش ام آی جی تی، مهلت ثبت نام جهت شرکت در آزمون استخدامی شرکتهای تابعه وزارت نفت سال ۱۴۰۱ فردا پایان می یابد.


به گزارش ام آی جی تی به نقل از ایسنا، مهلت ثبت نام آزمون شرکتهای تابعه وزارت نفت به منظور استخدام نیروی انسانی متعهد، شایسته و توانمند در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته های تحصیلی مختلف در سال ۱۴۰۱ که از هفته گذشته از راه سایت سازمان سنجش آموزش کشور شروع شده بود، با در نظر گرفتن مهلت تمدیدشده فردا پایان می یابد.
داوطلبان تا فردا یکشنبه، ۲۸ اسفند ماه جاری فرصت دارند برای ثبت نام آزمون شرکتهای تابعه وزارت نفت اقدام نمایند.
همینطور با عنایت به اصلاح دفترچه ثبت نام در آزمون فوق داوطلبان ثبت نام کننده هم می توانند اطلاعات ثبت نامی خویش را ویرایش کنند.
متقاضیان ثبت نام آزمون شرکتهای تابعه وزارت نفت می توانند در مهلت مقرر و بعد از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون مذکور که حاوی اطلاعاتی از قبیل شرایط عمومی و اختصاصی شرکت در آزمون، رشته ها و گرایش های تحصیلی مورد نیاز، محل خدمت و دیگر جزئیات است، نسبت به ثبت نام در آزمون فوق اقدام نمایند.
متقاضیان شرکت در آزمون استخدامی شرکتهای تابعه وزارت نفت، در صورت کسب نمره کتبی، لازم است در سایر مراحل استخدامی نظیر مصاحبه فنی- تخصصی، روان شناختی، گزینش و... شرکت نمایند.
منبع:

1401/12/27
16:40:01
0.0 / 5
223
تگهای خبر: آموزش , تخصص , سازمان , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
MIGT انرژی ، توربین، گاز ، ام آی جی تی

migtco.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ام آی جی تی محفوظ است

ام آی جی تی

وبسایت اقتصادی با تمرکز بر نفت و گاز