دبیر ستاد مبارزه با قاچاق كالا و ارز خبر داد

مدیریت واحد سوخت در استان های مرزی

مدیریت واحد سوخت در استان های مرزی ام آی جی تی: دبیر ستاد مبارزه با قاچاق كالا و ارز از اجرایی شدن مدیریت واحد سوخت در استان های مرزی كشور آگاهی داد.


به گزارش ام آی جی تی به نقل از ایسنا، علی مویدی در حاشیه همایش استانداران مرزی كه با حضور وزیر كشور، وزیر نفت و دیگر معاونان وزیر كشور و استانداران برگزار شد، اظهار نمود: در مقایسه با سال های قبل و با اقدامات انجام شده برای ساماندهی قاچاق سوخت در استان های مرزی شاهد كاهش قاچاق سوخت هستیم.
وی با اشاره به اینكه در این نشست آخرین گزارش ها از اقدامات انجام شده از طرف دستگاه های مختلف مورد بررسی قرار گرفت، اظهار داشت: همین طور مدیریت واحد سوخت باز اجرایی شد و دستگاه هایی همچون وزارت نفت، مرزبانی ناجا در مناطقی سپاه پاسداران و… مسئولیت هایی را بر عهده گرفتند.
مویدی با اشاره به اینكه یكی از اهداف این جلسه بحث ساماندهی سوخت بود، اظهار داشت: باید تلاش نماییم تا قاچاق سوخت به حداقل برسد.
وی در واكنش به انتشار كلیپی از قاچاق سوخت با موتور سیلكت در یكی از استان های مرزی باز اظهار داشت: این موارد را باید به حداقل برسانیم و در این نشست هم به استانداران موارد لازم تاكید شد. امیدوارم بتوانیم شاهد ساماندهی چنین پدیده هایی باشیم تا در آینده چنین مواردی رخ ندهد.
منبع:

1398/02/20
13:11:27
5.0 / 5
4883
تگهای خبر: دستگاه , سوخت , قاچاق , كالا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
MIGT انرژی ، توربین، گاز ، ام آی جی تی

migtco.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ام آی جی تی محفوظ است

ام آی جی تی

وبسایت اقتصادی با تمرکز بر نفت و گاز