تكذیب سناریوی ربوده شدن دریانوردان سانچی

تكذیب سناریوی ربوده شدن دریانوردان سانچی به گزارش ام آی جی تی معاون وزیر راه درپی انتشار برخی شایعات درباره ربوده شدن دریانوردان و ملوانان سانچی پیش از آتش سوزی و انفجار آن اظهار داشت: بر طبق بررسی های صورت گرفته ایران و پنج كشور دیگر در زمان بروز این سانحه، تمام ملوانان و دریانوردان سانچی در این حادثه جان خودرا از دست دادند.


به گزارش ام آی جی تی به نقل از ایسنا، در بعضی رسانه ها شایعاتی عنوان شد در خصوص این كه بعضی از ملوانان و دریانوردان سانچی با خانواده هایشان تماس گرفته اند و ممكنست چنین سناریویی وجود داشته باشد كه آنها پیش از آتش سوزی و انفجار این نفتكش ربوده شده باشند.
محمد راستاد مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در این زمینه به ایسنا اظهار داشت: چنین سناریویی به هیچ وجه تایید نمی گردد، چونكه در همان زمان همه دستگاه های دولتی و متولی در كشور به اضافه پنج كشور دیگر طی بررسی ها و ارزیابی های خود به این نتیجه رسیدند كه تمام دریانوردان و ملوانان سانچی در زمان وقوع این سانحه جان خودرا از دست داده اند.
وی با بیان این كه این گزارش در همان زمان به صورت عمومی انتشار یافته و در دسترس عموم قرار دارد، اظهار نمود: بر طبق این گزارش چنین سناریوهایی به هیچ وجه تایید نمی گردد و ما كار خود دراین زمینه را انجام داده ایم و مطمئن هستیم كه هیچ كدام از ملوانان نتوانستند جان سالم از این سانحه به در ببرند.
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی اعلام نمود: اگر در ادامه چنین مسائلی نیاز به بررسی داشته باشد باید دیگر دستگاه های متولی آنرا باردیگر ارزیابی و بررسی نمایند و این مساله دیگر در حوزه وظایف ما نیست.
منبع:

1398/09/24
23:04:21
5.0 / 5
4250
تگهای خبر: دستگاه , سازمان , كشور , نفت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
MIGT انرژی ، توربین، گاز ، ام آی جی تی

migtco.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ام آی جی تی محفوظ است

ام آی جی تی

وبسایت اقتصادی با تمرکز بر نفت و گاز