شركت ملی گاز:

افت فشار گاز نخواهیم داشت

افت فشار گاز نخواهیم داشت به گزارش ام آی جی تی سخنگوی شركت ملی گاز ایران اظهار داشت: باتوجه به كاهش دمای هوا از امروز، لازم است تمام مشتركان نسبت به مصرف بهینه توجه داشته باشند، اما آن طور كه پیش بینی می شود كاهش فشار گاز نخواهیم داشت.


محمد عسگری در گفت و گو با ایسنا، با بیان این كه در ماه های گذشته شرایط بسیار سختی را برای تامین گاز پشت سر گذاشته ایم، اظهار نمود: امیدواریم كه حالا نیز مشكلی به وجود نیاید و بتوانیم گاز مشتركان را بدون كاستی تامین نماییم.
وی با تاكید بر این كه همیشه تقاضای ما از مردم مصرف بهینه بوده است، اشاره كرد: لازم است تمام مشتركان مدیریت مصرف را در دستور كار خود قرار دهند و به این مساله توجه ویژه ای داشته باشند.
سخنگوی شركت ملی گاز ایران درباره تامین سوخت نیروگاه ها نیز اظهار داشت: از ابتدا نیز برای تامین سوخت نیروگاه ها مشكلی وجود نداشت و وزارت نفت بر طبق آنچه از قبل تبیین شده بود، سوخت را در اختیار نیروگاه ها قرار داد اما نیروگاه ها تمایل چندانی به استفاده از سوخت دوم نداشتند.
عسگری افزود: هم اكنون وضعیت سوخترسانی به نیروگاه ها مانند روال در حال انجام می باشد و مشكل خاصی نیز دراین زمینه وجود ندارد.1398/12/06
23:50:23
5.0 / 5
4005
تگهای خبر: سوخت , شركت , گاز , مشترك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
MIGT انرژی ، توربین، گاز ، ام آی جی تی

migtco.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ام آی جی تی محفوظ است

ام آی جی تی

وبسایت اقتصادی با تمرکز بر نفت و گاز