فرمانده قرارگاه:

پروژه های راهبردی قرارگاه خاتم، نمادی از شكست تحریم هاست

پروژه های راهبردی قرارگاه خاتم، نمادی از شكست تحریم هاست ام آی جی تی: فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا پروژه های راهبردی این قرارگاه را كه بعضاً همانند ستاره خلیج فارس سبب تحسین مقام معظم رهبری شده، نمادی از شكست تحریم های دشمن دانست.به گزارش ام آی جی تی به نقل از قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص)، سعید محمد که در جشنواره رادیویی کار و تولید سخن می گفت با ترسیم دشواری های پیش روی اقتصاد کشور اظهار داشت: امروز بعضاً اعتقادی در کشور وجود دارد که کشور به بن بست رسیده و با این مشکلات نمی گردد کشور را اداره کرد اما باید اظهار داشت که قرارگاه نه بعنوان یک شعار بلکه بعنوان یک نمونه عملی در حوزه کاری خود اثبات نموده است که با وجود همه فشارها و تحریم ها می شود کشور را ساخت.
وی اضافه کرد: قاطع عرض می کنم که در کشور هیچ بن بستی وجود ندارد. منتهی باید از ظرفیت های سرشار کشور به جا و بموقع استفاده نمود. شناسایی ظرفیت ها و استفاده از آنها موجب می شود نه فقط در مقابل مشکلات زانو نزنیم بلکه مشکلات را به زانو در بیاوریم.
محمد با اشاره به فشار تحریم های دشمن اظهار داشت: ما می دانیم مشکلات هست، سختی ها هست و بر آنها مشکلاتی مثل کرونا اضافه شده اما در کنار اینها می دانیم و این اعتقاد را داریم که عزم و اراده ایرانی خیلی بالاتر از این مشکلات است که برای کشور ما به وجود آمده است.
وی تاکید کرد: می دانیم با یک انسجام ملی بطور قطع از پس این مشکلات بر خواهیم آمد و برای نسل های آینده یک خاطره خوب و یک روی سفید از همه رزمندگان این جنگ اقتصادی بر جای خواهیم گذاشت.


منبع:

1399/05/21
14:22:01
5.0 / 5
2194
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
MIGT انرژی ، توربین، گاز ، ام آی جی تی

migtco.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ام آی جی تی محفوظ است

ام آی جی تی

وبسایت اقتصادی با تمرکز بر نفت و گاز