وصل آب مناطق غرب اهواز تا ساعاتی دیگر

وصل آب مناطق غرب اهواز تا ساعاتی دیگر خوزستان سرپرست اداره آب و فاضلاب اهواز ضمن اشاره به رفع شکستگی خط انتقال آب آشامیدنی ۶۰۰ میلیمتر غرب اهواز بعد از ۲۴ ساعت، اظهار داشت: هم اکنون مشکل کاملا برطرف شده و در چند ساعت آینده آب به صورت پایدار و با فشار مطلوب به منازل شهروندان در غرب اهواز خواهد رسید.سعید دشتی زاده در گفت و گو با ایسنا ضمن اشاره به حل مشکل قطعی و افت فشار آب در غرب اهواز، اظهار نمود: شکستگی خط انتقال آب آشامیدنی ۶۰۰ میلیمتر غرب اهواز واقع در بلوار انقلاب بعد از ۲۴ ساعت کار مستمر رفع شد.

وی افزود: از روز گذشته شکستگی به وجود آمده در این خط لوله سبب شد آب برخی مناطق غرب اهواز گرفتار افت فشار و یا قطعی شود و به این دلیل از صبر و بردباری شهروندان تشکر داریم.

دشتی زاده اظهار داشت: هم اکنون مشکل کاملا برطرف شده و در چند ساعت آینده آب به صورت پایدار و با فشار مطلوب به منازل شهروندان در غرب اهواز خواهد رسید.

وی افزود: حالا تصفیه خانه غرب اهواز روشن شده و پمپ ها درحال آبگیری هستند اما با عنایت به این که آب موجود در کلیه شبکه و لوله ها خالی شده بود، ظرف ۳ یا ۴ ساعت آینده آب مورد نیاز مردم به صورت پایدار و با فشار مطلوب توزیع خواهد شد.

دشتی زاده اظهار داشت: عملیات رفع شکستگی توسط اکیپ تعمیرات و نگهداری مجموعه آبفا طی مدت ۲۴ ساعت کار مداوم انجام شد.

وی در انتها اظهار داشت: طی ۲۴ ساعت گذشته، آبرسانی به مناطق غرب اهواز از راه تانکر سیار هم انجام شد.
1400/09/02
23:41:49
0.0 / 5
222
تگهای خبر: آب
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
MIGT انرژی ، توربین، گاز ، ام آی جی تی

migtco.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ام آی جی تی محفوظ است

ام آی جی تی

وبسایت اقتصادی با تمرکز بر نفت و گاز