توضیح شرکت نفت مسجدسلیمان در مورد پیدایش چشمه نفت در منطقه کرایی

توضیح شرکت نفت مسجدسلیمان در مورد پیدایش چشمه نفت در منطقه کرایی به گزارش ام آی جی تی خوزستان رئیس روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان در مورد پیدایش چشمه نفت در منطقه حفاظت شده کرایی توضیحاتی ارائه نمود.قاسم صالحی در گفتگو با ایسنا، در مورد وقوع آلودگی نفتی در منطقه حفاظت شده کرایی اظهار نمود: در منطقه کرایی جنب چاه شماره ۴۹ نفت سفید، چشمه نفت مشاهده شده است.

وی اضافه کرد: کارگروه کارشناسی نشت شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب با حضور در آن منطقه هم اکنون نمونه برداری های لازم را جهت بررسی علت این مورد انجام داده اند و مبحث در دست بررسی می باشد.

رئیس روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان اظهار داشت: حالا مسئله توسط کارگروه کارشناسی نشت شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب در دست بررسی می باشد تا منبع و منشا پیدایش چشمه نفت مشخص شود.

صالحی اظهار داشت: این که علت به وجود آمدن چشمه نفت در آن منطقه ترشح طبیعی نفت از زمین است یا این که منبع و منشا دیگری دارد در دست بررسی می باشد و بعد از انجام کار کارشناسی مشخص خواهد شد.

وی در مورد مدت زمان لازم برای حل این مسئله بیان نمود: این مسئله یک کار کارشناسی و فنی است و بعد از بررسی های کارشناسی نسبت به حل مشکل اقدام خواهد شد.

به گزارش ام آی جی تی به نقل از ایسنا، روز گذشته رئیس اداره حفاظت محیط زیست هفتکل از وقوع آلودگی نفتی در منطقه حفاظت شده "کرایی" اطلاع داده بود.

منبع:

1400/09/15
22:26:18
0.0 / 5
1270
تگهای خبر: شركت , شركت نفت , گاز , نفت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
MIGT انرژی ، توربین، گاز ، ام آی جی تی

migtco.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ام آی جی تی محفوظ است

ام آی جی تی

وبسایت اقتصادی با تمرکز بر نفت و گاز