آخرین وضعیت قطعی گاز در غرب تهران

آخرین وضعیت قطعی گاز در غرب تهران سخنگوی شرکت گاز استان تهران اظهار داشت: گاز حدود ۷۰۰ مشترک محدوده جنوب غرب تهران فعلاً قطع است که بزودی به شبکه متصل خواهند شد اما در کل حالا شرایط عادی شده و شبکه در سرویس بوده و جریان گاز برقرار است.


امیرحسین جاودان در گفتگو با ایسنا، درباره آخرین وضعیت اتصال گاز مشترکین جنوب غرب تهران که در حادثه عصر روز گذشته گرفتار صدمه شده بود، اظهار نمود: عملیات تعمیر و ترمیم خطوط انجام شده و هم اکنون مامورین شرکت گاز برای وصل جریان گاز مشترکین اقدام می کنند.
وی با اعلان اینکه حالا گاز ۹۰ درصد مشترکین وصل شده و تنها ۱۰ درصد باقیمانده است، اظهار داشت: این تعداد هم به سبب این که برای برقراری جریان گاز باید کل مشترکین یک آپارتمان و یا مجتمع مسکونی حضور داشته باشند، برقراری جریان صورت نگرفته است.
او اضافه کرد: ما تلفن هایی در اختیار مشترکین قرار دادیم که بمحض اعلام حضور غائبان نسبت به برقراری شبکه اقدام خواهیم کرد.
به گزارش ام آی جی تی به نقل از ایسنا، ساعت ۱۷: ۵۸ روز گذشته بر اثر برخورد بیل مکانیکی پیمانکار شهرداری، خط لوله گاز در منطقه شادآباد در غرب تهران گرفتار حادثه و آتش سوزی شد که به دنبال آن گاز ۱۰ هزار مشترک قطع شد.
1400/09/17
09:34:32
0.0 / 5
270
تگهای خبر: آب , سرویس , شركت , گاز
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
MIGT انرژی ، توربین، گاز ، ام آی جی تی

migtco.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ام آی جی تی محفوظ است

ام آی جی تی

وبسایت اقتصادی با تمرکز بر نفت و گاز