از ۱۱ تا ۱۴ آبان ماه در اهواز؛

برگزاری نهمین نمایشگاه ساخت تجهیزات صنعت نفت خوزستان

برگزاری نهمین نمایشگاه ساخت تجهیزات صنعت نفت خوزستان به گزارش ام آی جی تی نهمین نمایشگاه تخصصی ساخت داخل تجهیزات صنعت نفت خوزستان آبان ماه سال جاری در اهواز برگزار می گردد.به گزارش ام آی جی تی به نقل از مهر، برپایی این نمایشگاه یكی از اقدامات این شركت برای اجرای برنامه های راهبردی توسعه ساخت داخل، جلب همكاری و تولید پیوند با سازندگان كالای نفت و توجه به بومی سازی و خوداتكایی است.
شركت ملی مناطق نفت خیز جنوب همینطور در جهت عمل به مسئولیت های اجتماعی خود با برگزاری این نمایشگاه زمینه توسعه كشور و استان خوزستان با استفاده از تولید اشتغال مولد با استفاده از ظرفیت بازار بزرگ كالای صنعت نفت را فراهم می كند.
بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته نهمین نمایشگاه تخصصی ساخت داخل تجهیزات صنعت نفت خوزستان از ۱۱ تا ۱۴ آبان ماه در محل دائمی نمایشگاه بین المللی خوزستان در اهواز برگزار می گردد و پذیرای شركت ها و سازندگان تجهیزات صنعت نفت خواهد بود.
شركت ها، صنعتگران و مراكز علمی و پژوهشی علاقمند برای كسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این نمایشگاه می توانند به وب سایت شركت نمایشگاه های بین المللی خوزستان به آدرس ahvazfair. ir رجوع كنند.
در برپایی نهمین نمایشگاه تخصصی ساخت داخل تجهیزات صنعت نفت خوزستان، شركت نمایشگاه های بین المللی خوزستان مشاركت و شركت های مهم نفتی از جمله شركت ملی نفت ایران، شركت ملی گاز ایران، شركت ملی صنایع پتروشیمی ایران و شركت پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران و انجمن سازندگان تجهیزات نفت، گاز و پتروشیمی خوزستان حمایت می كنند.
در هشت دوره قبلی این نمایشگاه دستاوردهای مهمی به ثمر رسید كه از جمله آن رونمایی از قطعات و تجهیزات ساخت داخل، امضای قراردادهای ساخت كالای مناطق نفت خیز جنوب با سازندگان داخلی و برگزاری نشست های تخصصی راهكارهای عملی حمایت از ساخت داخل بوده است كه برای اجرا در نهمین دوره نمایشگاه هم برنامه ریزی شده است.
 

1396/08/01
20:07:35
5.0 / 5
5159
تگهای خبر: پتروشیمی , صنعت نفت , گاز , نفت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
MIGT انرژی ، توربین، گاز ، ام آی جی تی

migtco.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ام آی جی تی محفوظ است

ام آی جی تی

وبسایت اقتصادی با تمرکز بر نفت و گاز