مدیرعامل شركت نفت و گاز اروندان:

حادثه آتشسوزی اروندان درحال بررسی است

حادثه آتشسوزی اروندان درحال بررسی است به گزارش ام آی جی تی، خوزستان مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان آخرین اقدامات کمیته ویژه بررسی و تحقیق حادثه آتشسوزی تاسیسات غرب کارون که منجر به جانباختن ۳ تن شد را شرح داد.عبدالله عذاری اهوازی در گفت و گو با ایسنا، ضمن اشاره به جان باختن سه تن در حادثه آتشسوزی تاسیسات نفتی غرب کارون اظهار نمود: کمیته ویژه بررسی و تحقیق در مورد علت این سانحه، از ساعات اولیه درحال بررسی زوایا، مصاحبه با افراد مصدوم شده و مسؤلان کارخانه است.

وی اضافه کرد: این کمیته با شبیه سازی شرایط حادثه درحال جمع آوری اطلاعات و کار کارشناسی است تا ابعاد و زوایای مختلف این حادثه را مشخص نماید اما این تحقیقات فرآیندی زمانبر بوده و بمحض جمع بندی و نتیجه گیری، گزارش این کمیته دریافت و به مراتب ذی صلاح ارجاع داده خواهد شد.

مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان ضمن ابراز همدردی با خانواده های جانباختگان این حادثه اظهار داشت: هر گونه تصمیم گیری و نتیجه گیری این کمیته با جدیت پیگیری شده و در صورت محرز شدن سهل انگاری، قصور و یا ترک فعل از جانب هر شخص، مطابق قانون با خاطیان برخورد خواهد شد.

عذاری اهوازی اظهار داشت: بی گمان شناسایی عوامل و نتیجه گیری های این کمیته منجر به اتخاذ تدابیر و تمهیدات جامع تر و شدیدتر در جهت پیشگیری از وقوع حوادث مشابه خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه از خانواده های صدمه دیده در این حادثه همه جانبه پشتیبانی خواهیم کرد، اضافه کرد: ما خویش را در کنار خانواده های داغدار می بینیم و شرکت نفت و گاز اروندان جهت کاهش آلام با تمام ظرفیتهای ممکن همراه این خانواده ها خواهد بود و با اقدامات مناسب درحال پیگیری این امور مربوطه است.

به گزارش ام آی جی تی به نقل از ایسنا، ظهر روز ۸ مردادماه ۱۴۰۲در هنگام انجام تعمیرات و حین عملیات جوشکاری در واحد فرآورش و نمکزدایی غرب کارون در شرکت نفت و گاز اروندان، حادثه آتشسوزی در یکی از تفکیک گرها رخ داد.
1402/05/15
13:32:24
0.0 / 5
214
تگهای خبر: شركت , شركت نفت , گاز , نفت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
MIGT انرژی ، توربین، گاز ، ام آی جی تی

migtco.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ام آی جی تی محفوظ است

ام آی جی تی

وبسایت اقتصادی با تمرکز بر نفت و گاز