تك روستای بدون برق تهران تا تابستان روشن می گردد

تك روستای بدون برق تهران تا تابستان روشن می گردد ام آی جی تی: مدیرعامل شركت توزیع برق استان تهران اظهار داشت: تنها یك روستا در استان تهران بدون برق است كه با عنایت به تمهیدات در نظر گرفته شده، نهایتا تا تابستان آینده برق دار خواهد شد.


حاجی رضا تیموری در گفت وگو با ایسنا، با بیان این كه روستای سرخ دشت در استان تهران بدون برق است، اظهار نمود: هم اكنون كار اجرایی برق رسانی این روستا مراحل خویش را طی می كند و الان دنبال مشخص كردن پیمانكار هستیم.

وی با بیان این كه این طرح وارد مناقصه شده است، تصریح كرد: به محض مشخص شدن پیمانكار، عملیات اجرایی كار آغاز و پیش بینی می گردد كه در تابستان این روستا به صورت كامل برق دار شود.

مدیرعامل شركت توزیع برق استان تهران درباره جمعیت ساكن در این روستا، اظهار نمود: طبق گفته ساكنان در این روستا بالای ۲۰ خانوار ساكن هستند و بین ۷۰ تا ۸۰ خانوار هم به صورت غیرسكونتی اسكان دارند.

تیموری با اشاره به هزینه اجرای این كار، اظهار داشت: طبق برآوردهای صورت گرفته برق دار كردن این روستا به ۱.۵ میلیارد تومان هزینه نیاز دارد.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود در مورد تعداد مشتركان پرمصرف در استان تهران، اظهار نمود: ۸۵ درصد مشتركان الگوی مصرف را رعایت می كنند.

در استان تهران ۳۲ شهر و ۷۵۵ روستا وجود دارد كه بنا به قول مسئولان، هم اكنون تنها یك روستای بدون برق در استان تهران وجود دارد؛ قبل از این اعلام شده بود كه اعتبارات لازم برای اجرای این پروژه، تامین شده و طرح برق رسانی به این روستا در حال اجراست.
1397/08/17
21:40:52
5.0 / 5
4562
تگهای خبر: شركت , مشترك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
MIGT انرژی ، توربین، گاز ، ام آی جی تی

migtco.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ام آی جی تی محفوظ است

ام آی جی تی

وبسایت اقتصادی با تمرکز بر نفت و گاز