توضیح شركت توانیر درباره قطع برق مدارس

توضیح شركت توانیر درباره قطع برق مدارس به گزارش ام آی جی تی شركت توانیر با بیان این كه تابحال برق هیچ مدرسه ای قطع نشده است، تصریح كرده كه امكان دارد اخطاریه ای صادر شده باشد كه دوره های مصرفی سال قبل را شامل می شود و بدیهی است در این موارد هم مطابق قانون سال قبل رفتار شده است.


به گزارش ام آی جی تی به نقل از ایسنا، بر مبنای بند «م» تبصره «۶» قانون بودجه سال جاری، تمامی واحدهای آموزشی دولتی وزارت آموزش و پرورش در صورت رعایت الگوی مصرف از پرداخت هزینه های آب، برق و گاز معاف هستند.
روابط عمومی توانیر درباره هزینه برق مصرفی مدارس، با بیان این كه بر مبنای قانون بودجه امسال، سقف الگوی مصرف حداكثر تا سه ماه طی دستورالعملی توسط وزارتخانه های آموزش و پرورش، نیرو و نفت ابلاغ و اجرا می گردد، خاطرنشان كرد: به منظور تهیه دستورالعمل، جلسه ای در سازمان برنامه و بودجه برگزار شده است، اما بعد از بررسی های نهایی توسط سازمان برنامه ابلاغ خواهد گردید.
روابط عمومی توانیر با اشاره به این كه بخشودگی مذكور به شركت های توزیع نیروی برق ابلاغ گردیده است، تصریح كرده است: پارسال هم تمامی مدارس وزارت آموزش و پرورش با عنایت به بند «ی» تبصره «۶» قانون بودجه سال ۱۳۹۷، با رعایت الگوی مصرف از پرداخت هزینه برق مصرفی معاف بودند.
بنا بر اعلام وزارت نیرو، همینطور الگوی مصرف برق مدارس در ماده «۵» دستورالعمل مربوطه معادل «۹۰» درصد متوسط مصرف برق در دوره های مشابه سال ۱۳۹۶ تعیین شده بود. بر مبنای قانون، بهای برق از مدارسی كه الگوی برق را رعایت نكنند، مطالبه خواهد شد و در صورت عدم پرداخت، اقدامات لازم صورت خواهد گرفت.
1398/02/28
14:21:29
5.0 / 5
4434
تگهای خبر: آب , آموزش , سازمان , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
MIGT انرژی ، توربین، گاز ، ام آی جی تی

migtco.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ام آی جی تی محفوظ است

ام آی جی تی

وبسایت اقتصادی با تمرکز بر نفت و گاز