اداره اطلاعات انرژی آمریكا

رشد تولید نفت آمریكا از پیش بینی قبلی كمتر شد

رشد تولید نفت آمریكا از پیش بینی قبلی كمتر شد ام آی جی تی: اداره اطلاعات انرژی آمریكا در گزارش ماهانه خود اعلام نمود تولید نفت آمریكا در سال میلادی جاری 1.36 میلیون بشكه در روز رشد كرده و به 12.32 میلیون بشكه در روز می رسد كه 140 هزار بشكه در روز كمتر از پیش بینی قبلی است.به گزارش ام آی جی تی به نقل از ایسنا، این آژانس كه بخش تحلیلی وزارت انرژی آمریكا است اعلام نمود در سال ۲۰۲۰ تولید نفت آمریكا ۹۴ هزار بشكه در روز رشد می كند كه هزار بشكه در روز بیشتر از پیش بینی قبلی است.

با وجود كندی رشد تولید در سال ۲۰۱۹ اداره اطلاعات انرژی آمریكا انتظار دارد تولید نفت آمریكا در سال های ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ به ركورد جدیدی صعود كند و میزان تولید تا آخر سال ۲۰۲۰ بطور میانگین به ۱۳.۵ میلیون بشكه در روز افزایش پیدا كند.

رونق تولید نفت آمریكا تا حدود زیادی به سبب فعالیت صنعت شیل بوده كه كمك كرده این كشور روسیه و عربستان سعودی را پشت سر گذاشته و به بزرگترین تولیدكننده نفت جهان تبدیل گردد.

بر اساس گزارش رویترز، رشد تولید در سال های ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ تا حد زیادی به سبب رشد تولید در خشكی خواهد بود در صورتیكه پیش بینی می شود تولید فراساحلی در خلیج مكزیكو ۱۹۰ هزار بشكه در روز در سال ۲۰۱۹ و ۱۳۰ هزار بشكه در روز در سال ۲۰۲۰ صعود كند.

منبع:

1398/03/22
15:09:43
5.0 / 5
4418
تگهای خبر: انرژی , تولید , تولید نفت , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
MIGT انرژی ، توربین، گاز ، ام آی جی تی

migtco.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ام آی جی تی محفوظ است

ام آی جی تی

وبسایت اقتصادی با تمرکز بر نفت و گاز