غول های چینی نفت كمتری پالایش كردند

غول های چینی نفت كمتری پالایش كردند به گزارش ام آی جی تی نرخ فعالیت پالایشگاه های دولتی چین در نیمه اول ژوئن به علت طولانی شدن فعالیت تعمیراتی، پایین ماند.به گزارش ام آی جی تی به نقل از ایسنا، كاهش فعالیت پالایشگاهی در چین بعد از ركوردشكنی در بهار روی داد كه طی آن پالایشگاه های چینی شامل پالایشگاه های مستقل ركورد بالای نفت فرآوری كرده بودند.

نرخ فعالیت پالایشگاه های چین در ۱۵ ژوئن به ۷۴.۹۰ درصد رسید كه ۱.۸۶ درصد در مقایسه با اواخر مه كاهش داشت.

یك منبع مطلع در شركت پتروچاینا لیائویانگ پتروكمیكال اظهار نمود: این شركت كه در شمال شرقی استان لیائونینگ واقع است تعمیرات پالایشگاه خود به ظرفیت ۱۸۰ هزار بشكه در روز را در اول ژوئن شروع كرد و انتظار دارد فعالیت این پالایشگاه در ۱۰ ژوئیه از سرگرفته شود.

بعلاوه پتروچاینا هاربین پتروكمیكال در شمال شرقی استان هیلونگ جیانگ تعمیرات پالایشگاه خود به ظرفیت ۱۰۰ هزار بشكه در روز را در ۱۲ ژوئن شروع كرد و فعالیت تعمیراتی در ۳۱ ژوئیه تمام می شود.

پتروچاینا اورومچی پتروكمیكال و جینژو پتروكمیكال همچنان سرگرم انجام فعالیت تعمیراتی هستند كه از اواخر آوریل و اوایل مه شروع شد. شركت لانژو پتروكمیكال تعمیرات پالایشگاه خود به ظرفیت ۲۶۰ هزار بشكه در روز را در ۱۵ ژوئن شروع كرد اما هنوز فعالیت عادی پالایشگاه این شركت از سرگرفته نشده است.

بر اساس گزارش اویل پرایس، شركت پالایش و مواد شیمیایی سینوپك كینگدائو به دوره تعمیرات در پالایشگاه خود به ظرفیت ۲۴۰ هزار بشكه در روز ادامه می دهد. شركت لواویانگ پتروكمیكال همچنان در فرایند تعمیرات پالایشگاه خود به ظرفیت ۱۶۰ هزار بشكه در روز قرار دارد.

منبع:

1398/03/30
21:00:01
5.0 / 5
4716
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
MIGT انرژی ، توربین، گاز ، ام آی جی تی

migtco.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ام آی جی تی محفوظ است

ام آی جی تی

وبسایت اقتصادی با تمرکز بر نفت و گاز