با حضور وزیر نیرو؛

۲۳۰ میلیارد ریال پروژه های توزیع برق لرستان به بهره برداری رسید

۲۳۰ میلیارد ریال پروژه های توزیع برق لرستان به بهره برداری رسید به گزارش ام آی جی تی هم زمان با سفر وزیر نیرو به لرستان پنج پروژه توزیع برق این استان به ارزش ۲۳۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.به گزارش ام آی جی تی به نقل از مهر، امروز چهارشنبه هم زمان با سفر وزیر نیرو به لرستان پنج پروژه توزیع برق این استان به ارزش ۲۳۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسید. این پروژه ها شامل برق رسانی به ۲۰ روستای منطقه، هفت فیدر خروجی شهرستان های خرم آباد و نورآباد، تامین روشنایی مسكن مهر شهرهای بروجرد و خرم آباد و همینطور بازسازی فیدرهای تخریب شده در سیل پلدختر بوده است.
پروژه های یاد شده به استثنای فیدرهای تخریب شده ناشی از سیل، در نیمه دوم سال قبل عملیات اجرایی آنها شروع شده و در خردادماه امسال به اتمام رسیده است. همینطور جهت برق رسانی به ۲۰ روستای بدون برق هم ۷۰ كیلومتر شبكه فشار متوسط راه اندازی، ۲۳ دستگاه پست هوایی نصب و ۱۲ كیلومتر شبكه فشار ضعیف راه اندازی شده است.
برای راه اندازی فیدر خاوه جنوبی شهرستان نورآباد سه كیلومتر شبكه فشار متوسط و برای راه اندازی ۶ فیدر خروجی منطقه غربی خرم آباد ۳.۵ كیلومتر شبكه فشار متوسط زمینی به روش كابل كشی انجام شده است.
به منظور تامین روشنایی معابر مسكن مهر شهرهای بروجرد و خرم آباد ۱۱ كیلومتر شبكه فشار ضعیف راه اندازی و ۵۰۰ دستگاه چراغ روشنایی معابر نصب شده است. جهت بازسازی فیدرهای تخریب شده ناشی از سیل شهر پلدختر هم ۱۵۰ كیلومتر شبكه فشار متوسط اصلاح و بازسازی شده است.
بر اساس این گزارش، اجرای پروژه های یاد شده باعث محرومیت زدایی در منطقه، مهاجرت معكوس روستائیان، رونق تولید كشاورزی، افزایش قابلیت اطمینان شبكه ها، مرتفع ساختن ضعف ولتاژ مناطق هدف و همینطور افزایش ضریب امنیت شبكه ها خواهد شد.


منبع:

1398/04/07
14:08:22
5.0 / 5
4287
تگهای خبر: آب , تولید , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
MIGT انرژی ، توربین، گاز ، ام آی جی تی

migtco.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ام آی جی تی محفوظ است

ام آی جی تی

وبسایت اقتصادی با تمرکز بر نفت و گاز