در گفت وگو با ام آی جی تی اعلام شد

اغلب تجهیزات مناطق نفت خیز جنوب فرسوده است

اغلب تجهیزات مناطق نفت خیز جنوب فرسوده است به گزارش ام آی جی تی مدیرعامل شركت ملی مناطق نفت خیز جنوب اظهار داشت: اغلب تجهیزات و تاسیسات شركت ملی مناطق نفت خیز جنوب فرسوده است و احتیاج به بازسازی و نوسازی دارد كه در تلاش هستیم این كار را به بهترین شكل اجرایی نماییم.


احمد محمدی در گفتگو با ایسنا، با اشاره به اینكه هم اكنون بیشتر از ۵۰ درصد تجهیزات ما نیاز مبرم به بومی سازی و بازسازی دارد كه در مورد آنها برنامه ریزی هایی صورت گرفته است، اظهار نمود: اغلب تاسیسات و تجهیزات ما عمر بالا دارند.
وی با اشاره به اقدامات انجام شده در این راستا، اظهار داشت: یك طرح عمده برای بهسازی و بازسازی تاسیسات در مجموعه مناطق نفت خیز جنوب در حال پیگیری و مطالعات آن رو به اتمام است و بعد از اتمام این مطالعات، وارد فاز اجرایی نوسازی و بازسازی تاسیسات شركت ملی مناطق نفت خیز جنوب خواهیم شد.
مدیرعامل شركت ملی مناطق نفت خیز جنوب اضافه كرد: با عنایت به اولویت بندی كه صورت خواهد گرفت، تاسیسات فرسوده شركت ملی مناطق نفت خیز جنوب را نوسازی و بازسازی خواهیم كرد و در این حوزه گام های موثری را خواهیم برداشت.
محمدی در مورد پروژه های صنعت نفت در حوزه بومی سازی اظهار نمود: تمام طرح های موجود حداكثر می بایست ساخت داخل باشند كه برای این مسئله هم برنامه هایی را در نظر گرفته ایم.
منبع:

1398/09/29
19:05:27
5.0 / 5
4801
تگهای خبر: شركت , صنعت , صنعت نفت , نفت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
MIGT انرژی ، توربین، گاز ، ام آی جی تی

migtco.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ام آی جی تی محفوظ است

ام آی جی تی

وبسایت اقتصادی با تمرکز بر نفت و گاز