مدیرعامل شركت آبفای اهواز:

بیشترین تاب آوری شبكه فاضلاب اهواز ۱۰ میلی متر بارندگی است

بیشترین تاب آوری شبكه فاضلاب اهواز ۱۰ میلی متر بارندگی است به گزارش ام آی جی تی مدیرعامل شركت آبفای اهواز اظهار داشت: بیشترین تاب آوری شبكه فاضلاب اهواز حدود ۱۰ میلی متر بارندگی است.به گزارش ام آی جی تی به نقل از مهر، بهنام مریدی در جلسه بررسی نحوه ارزیابی خسارت ناشی از بارندگی اخیر استان خوزستان اظهار نمود: با عنایت به فرسوده بودن شبكه آب و فاضلاب اهواز این شهر بیشتر از ۱۰ میلی متر تاب آوری بارندگی ندارد.
وی اضافه كرد: این در شرایطی است كه در ماه های اخیر اغلب ایستگاه ها به دستگاه پمپ مجهز و بالغ بر ۲۰۰ پمپ جدید خریداری و نصب شده است.
مدیرعامل شركت آبفای اهواز خاطرنشان كرد: بارندگی و سیلاب اخیر خسارت های بسیاری را به شركت آبفای اهواز وارد كرده است كه رفع این خسارات از توان شركت خارج است.
وی با اشاره به اینكه همچنان طلب برخی پیمانكاران از سیلاب ابتدای سال پرداخت نشده است، خاطرنشان كرد: پیمانكاران در این بارندگی اخیر با دست خالی كار كردند.
مریدی بیان كرد: باید در جهت رفع مشكل زیرساخت ها تلاش كرد؛ تا كی ما پای كار باشیم و بد و بیراه از مردم بشنویم و بارها اعلام كردیم كه شبكه فاضلاب جوابگوی شهر اهواز نیست.

1398/10/07
20:58:34
5.0 / 5
4536
تگهای خبر: آب , ایستگاه , خرید , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
MIGT انرژی ، توربین، گاز ، ام آی جی تی

migtco.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ام آی جی تی محفوظ است

ام آی جی تی

وبسایت اقتصادی با تمرکز بر نفت و گاز