مقام مسئول در شركت گاز؛

سیلاب مشكلی برای شبكه انتقال گاز كشور به وجود نیاورده است

سیلاب مشكلی برای شبكه انتقال گاز كشور به وجود نیاورده است به گزارش ام آی جی تی مدیر دیسپچینگ شركت ملی گاز اعلام نمود: حالا شبكه انتقال گاز مشكل خاصی ندارد و فشار آن مطلوب است.به گزارش ام آی جی تی به نقل از وزارت نفت، مهدی جمشیدی دنا با تاكید بر اینكه تابحال هیچ حادثه ای برای شبكه انتقال گاز به سبب سیل اخیر گزارش نشده است، اظهار داشت: شرایط گازرسانی به نیروگاه ها و صنایع نیز پایدار می باشد.
مدیر دیسپچینگ شركت ملی گاز ایران با اشاره به وقوع سیل در برخی از مناطق كشور به دنبال بارندگی های گسترده اضافه كرد: حالا شبكه انتقال گاز مشكل خاصی ندارد، فشار شبكه گاز مطلوب گزارش شده و گازرسانی در حال انجام می باشد.
وی مقدار گازرسانی به نیروگاه ها را ۱۲۵ میلیون مترمكعب در روز اعلام نمود و اظهار داشت: جریان گازرسانی به همه صنایع كشور نیز برقرار است.
مدیر دیسپچینگ شركت ملی گاز ایران درباره كاهش مصرف گاز در بخش خانگی و تجاری هم توضیح داد: مصرف روزانه گاز در دو بخش خانگی و تجاری به ۴۶۰ میلیون مترمكعب رسیده است.
پیش از این و با كاهش دما در مناطق مختلف كشور، مصرف گاز خانگی به بیشتر از ۶۰۰ میلیون مترمكعب در روز رسیده بود كه این مساله سبب كاهش گازرسانی به نیروگاه ها و صنایع شد.


منبع:

1398/12/08
14:43:36
5.0 / 5
3889
تگهای خبر: شركت , كشور , گاز , نفت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
MIGT انرژی ، توربین، گاز ، ام آی جی تی

migtco.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ام آی جی تی محفوظ است

ام آی جی تی

وبسایت اقتصادی با تمرکز بر نفت و گاز