عضو ناظر مجلس در شورای عالی انرژی:

پروتكل های بهداشتی باید بیش از گذشته در جایگاه های سوخت رعایت شود

پروتكل های بهداشتی باید بیش از گذشته در جایگاه های سوخت رعایت شود به گزارش ام آی جی تی عضو ناظر مجلس در شورای عالی انرژی با اشاره به افزایش ترددهای درون شهری اشاره كرد: نباید اجازه داد كه با بی احتیاطی، جایگاه های سوخت محلی برای سرعت گرفتن زنجیره انتقال ویروس كرونا شود.


علی بختیار در گفت و گو با ایسنا، با تاكید بر لزوم رعایت پروتكل های بهداشتی در جایگاه های سوخت، بیان كرد: خوشبختانه با مدیریت صحیح و همكاری مردم، تابحال توانسته ایم به خوبی با كرونا مقابله نماییم و شاهد دو رقمی شدن آمار مرگ و میر و افزایش خروجی بیماران از بیمارستان ها نسبت به ورودی هستیم.
نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس در ادامه اظهار نمود: این آمار نشان دهنده همكاری مردم و رعایت پروتكل های بهداشتی از طرف جامعه است. رسانه ها و صدا و سیما نیز به خوبی در صحنه حاضر شده و مردم را آگاه كردند. اما باید مراقب باشیم كه با موج دوم این ویروس روبرو نشویم.
این عضو كمیسیون انرژی مجلس اشاره كرد: با توجه به این كه تردد خودرو های شخصی در سطح شهر افزایش داشته و ستاد مقابله با كرونا نیز بر استفاده از وسایل نقلیه شخصی تاكید داشته است شاهد افزایش مراجعات به جایگاه های سوخت هستیم. فلذا اصول بهداشتی باید بیش از گذشته در جایگاه های سوخت مورد توجه قرار گیرد و حتما از ماسك، دستكش و مواد ضدعفونی كننده استفاده گردد.
بختیار با تاكید بر اینكه نباید اجازه داد كه با بی احتیاطی، جایگاه های سوخت محلی برای سرعت گرفتن زنجیره انتقال ویروس كرونا شود، اشاره كرد: خداروشكر مردم تا به امروز به خوبی به پروتكل های بهداشتی توجه داشته اند، ان شاءالله از این پس نیز با رعایت موارد جزئی این ویروس شكست خواهد خورد.
این عضو فراكسیون امید مجلس اظهار داشت: بنده تذكری به ریاست جمهوری درباب شیفتی شده فعالیت اداره ها و اصناف داده ام به این صورت كه از ساعت ۷ تا ۱۴ اداره ها و از ۱۴ تا شب صنوف فعالیت داشته باشند. اینگونه از بار ترافیكی درون شهری نیز كاهش می یابد. ان شاءالله این پیشنهاد نیز دنبال می شود.
منبع:

1399/02/03
13:36:57
5.0 / 5
2727
تگهای خبر: انرژی , سوخت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
MIGT انرژی ، توربین، گاز ، ام آی جی تی

migtco.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ام آی جی تی محفوظ است

ام آی جی تی

وبسایت اقتصادی با تمرکز بر نفت و گاز