فتاح اعلام كرد:

نیروگاه های بنیاد مستضعفان در بورس عرضه می شود

نیروگاه های بنیاد مستضعفان در بورس عرضه می شود به گزارش ام آی جی تی رئیس بنیاد مستضعفان كشور اظهار داشت: همه نیروگاه های بنیاد را در بورس عرضه می نماییم.به گزارش ام آی جی تی به نقل از مهر، «پرویز فتاح» امروز پنجشنبه در مراسم افتتاحیه فاز نخست نیروگاه سیکل ترکیبی خرم آباد با اشاره به اینکه باید خدا را شاکر باشیم که توفیق خدمت به مردم را به ما داده است، تصریح کرد: لرستان همیشه زینت کشور بوده، شش هزار و ۲۰۰ شهید تقدیم انقلاب کرده و حق ایجاب می کند که خالصانه خادم این مردم باشیم.
وی با تاکید بر اینکه اگر در دوره غیر بحران خوب کار نماییم هزینه ما در هنگام بحران کم می شود، اظهار داشت: لرستان دارای قابلیت های زیادی است و اگر نتوانسته ایم استان را به آن میزان از سطح عدالت برسانیم به علت ضعف ما است، اگر اراده نماییم عدالت قابل برپا شدن است و هدف اصلی نظام اسلامی هم همین مساله است.
فتاح با اشاره به اینکه بنیاد در سیلاب سال قبل سیمان مصرفی خانه های ترمیمی و احداثی لرستان را تأمین کرد و در این رابطه ۷۷ هزار تن سیمان مجانی توزیع شد، اظهار داشت: سرمایه گذار نیروگاه خرم آباد بنیاد مستضعفان است، وزارت نیرو مجوزها را صادر کرد، شرایط لازم برای سرمایه گذاری بنیاد مستضعفان در این رابطه فراهم گردید، و تا امروز دو هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان در این نیروگاه سرمایه گذاری شده و تا آخر سال هم هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان دیگر در آن سرمایه گذاری می شود.
رئیس بنیاد مستضعفان کشور با اشاره به اینکه در مجموع شش هزار میلیارد تومان در این نیروگاه سرمایه گذاری می شود، اضافه کرد: تابحال لرستان مصرف کننده برق بوده که از حالا تولیدکننده و بعداً صادر کننده خواهد بود.
وی با اشاره به اینکه نیروگاه از ابتدا به صورت سیکل ترکیبی ساخته شد، اظهار داشت: ظرفیت نیروگاه سازی در ایران در دستور کار قرارگرفته و این صنعت بومی سازی شده است.
فتاح با اشاره به اینکه این نیروگاه در پیک تابستان و بهترین زمان افتتاح شد، بیان داشت: نیروگاه خرم آباد نمود عینی اقتصاد مقاومتی و تجلی گاه نبوغ مهندسین ایرانی است، نظام جمهوری اسلامی تحریم ها را در هم شکسته است.
رئیس بنیاد مستضعفان کشور با اشاره به فعالیت بنیاد در عرصه نیروگاهی، اظهار داشت: بنیاد وظیفه محرومیت زدایی و تولید را بر عهده دارد.
وی با اشاره به فعالیت در حوزه مبارزه با کرونا در بنیاد، عنوان کرد: در یکی از شهرستان های استان مستقر و کارهای آبادانی و پیشرفت را انجام خواهیم داد.
فتاح با تاکید بر ادامه سرمایه گذاری بنیاد برای توسعه نیروگاه خرم آباد با انعقاد تفاهم نامه همکاری، عنوان کرد: بطور حتم عمده نیروهای این نیروگاه بومی خواهند بود.
رئیس بنیاد مستضعفان کشور از اجرای فاز دوم نیروگاه خرم آباد اطلاع داد و اظهار داشت: همه نیروگاه های بنیاد را در بورس عرضه می نماییم و در نخستین فرصت نیروگاه خرم آباد را هم به بورس می بریم.
فتاح با اشاره به راه اندازی خانه برای خانواده های دارای دو معلول و بالای دو معلول توسط بنیاد، اظهار داشت: پشتیبانی از کمیته امداد و نهادهای حمایتی از جانب بنیاد همواره در دستور کار است.

1399/03/08
13:27:08
5.0 / 5
2371
تگهای خبر: آب , تحریم , تولید , راه اندازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
MIGT انرژی ، توربین، گاز ، ام آی جی تی

migtco.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ام آی جی تی محفوظ است

ام آی جی تی

وبسایت اقتصادی با تمرکز بر نفت و گاز