بررسی توان سازندگان تجهیزات نفتی در زمان تحریم

بررسی توان سازندگان تجهیزات نفتی در زمان تحریم ام آی جی تی: در حالیكه حدود سه ماه تا آغاز تحریم های نفتی آمریكا ضد ایران باقی مانده است، یكی از مسائل مهم و قابل توجه تامین تجهیزات مورد نیاز صنعت نفت می باشد كه به قول رئیس هیات مدیره انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت این انجمن در بخش پایین دستی توانایی تامین نیاز پیمانكاران را تا قبل از ۷۰ درصد دارد.رضا خیامیان در گفت و گو با ایسنا در مورد توانایی سازندگان تجهیزات صنعت نفت اظهار داشت: در بخش پایین دستی صنعت نفت این انجمن توانایی تامین بیش از ۷۰ درصد و در بعضی موارد تا ۱۰۰ درصد كالای مورد نیاز صنعت نفت را دارد. البته این میزان در بخش بالادستی كمتر و بیش از ۵۰ درصد است.

وی با تاكید بر اینكه ارتباط خوبی بین پیمانكاران و سازندگان تجهیزات صنعت نفت وجود دارد، اظهار داشت: هم اكنون رابطه خوبی بین پیمانكاران و سازندگان وجود دارد و پیمانكاران اعتماد كافی به سازندگان را پیدا كرده اند.

رئیس هیات مدیره انجمن سازندگان صنعت نفت با اشاره به كالاهایی كه در كشور تولید نمی شوند، اظهار داشت: برای كالاهای مورد نیاز صنعت نفت كه در كشور تولید نمی شوند، برنامه ریزی كرده ایم تا با شركت های كوچك اروپایی جوین شویم و با استفاده از این شركت ها تجهیزات مورد نیاز را تامین نماییم.

خیامیان در ادامه با اشاره به اینكه مهم ترین مشكل انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت واردات مواد اولیه است، اظهار داشت: تلاش كردیم مواد اولیه را وارد نماییم كه شركت ها در زمان تحریم مشكلی نداشته باشند اما زمانی كه سیاست های ارزی تغییر نمود دیگر نتوانستیم ارز دولتی دریافت نماییم و در زمینه واردات مواد اولیه دچار مشكل شده ایم.
1397/05/25
20:14:11
5.0 / 5
5239
تگهای خبر: تولید , شركت , صنعت , صنعت نفت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
MIGT انرژی ، توربین، گاز ، ام آی جی تی

migtco.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ام آی جی تی محفوظ است

ام آی جی تی

وبسایت اقتصادی با تمرکز بر نفت و گاز