۴۰ میلیارد تومان برای فرار از خاموشی تهران

۴۰ میلیارد تومان برای فرار از خاموشی تهران ام آی جی تی: مدیرعامل شركت توزیع برق تهران اظهار داشت: هم اكنون بیش از ۴۰ میلیارد تومان پروژه برای گذر از پیك تابستان سال ۱۳۹۸ در تهران تعریف شده است.حسین صبوری در گفت وگو با ایسنا، با بیان این كه برای گذر از خاموشی های سال آینده برنامه های متعددی را در صنعت برق در نظر گرفته ایم، عنوان كرد: از هم اكنون برنامه ریزی ها در حوزه مدیریت مصرف و اجرای پروژه شروع شده تا بتوانیم تابستان سال آینده را بدون مشكل سپری نماییم.

به گفته وی، برپایه برآوردهای صورت گرفته پیك امسال حدود ۴۹۰۰ مگاوات تخمین زده شده بود، اما با همكاری مردم سازمان های دولتی و سایر مصرف كنندگان پیك شهر تهران كمتر از پیك سال۱۳۹۶ رقم خورد.

مدیرعامل شركت توزیع برق تهران اضافه كرد: در تابستان امسال پیك مصرف ۴۵۰۰ مگاوات بود و می بایست سال آینده هم با به كارگیری كمك مردم دستگاه های دولتی و تمامی مشتركان و همینطور اجرای پروژه ها میزان پیك را كنترل كرد.

صبوری با تاكید بر این مساله كه اگر امسال همكاری مردم نبود بطور قطع با چالش های متعددی در صنعت برق مواجه می شدیم، افزود: انتظار می رود كه در پیك سال آینده هم مردم در میزان مصرف صرفه جویی داشته باشند.

چندی پیش هم سخنگوی صنعت برق كشور از تدوین برنامه ۰۹۸ برای گذر از خاموشی سال آینده اطلاع داد و اضافه كرد: با تدابیر در نظر گرفته شده با اجرای درست این برنامه می توان ۸۰۰۰ مگاوات را به ظرفیت فعلی شبكه برق كشور اضافه كرد.
1397/07/09
19:34:20
5.0 / 5
4637
تگهای خبر: دستگاه , سازمان , شركت , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
MIGT انرژی ، توربین، گاز ، ام آی جی تی

migtco.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ام آی جی تی محفوظ است

ام آی جی تی

وبسایت اقتصادی با تمرکز بر نفت و گاز