وزیر نیرو خبر داد

پانزدهمین اجلاس همكاری های اقتصادی ایران و روسیه در تهران برگزار می گردد

پانزدهمین اجلاس همكاری های اقتصادی ایران و روسیه در تهران برگزار می گردد ام آی جی تی: وزیر نیرو با تاكید بر این كه پانزدهمین اجلاس كمیسیون مشترك همكاری های اقتصادی و تجاری دو كشور، سال جاری شمسی در تهران برگزار می شود، بر توسعه همكاری های ایران و روسیه در عرصه های مختلف تاكید نمود.


به گزارش ام آی جی تی به نقل از ایسنا، رضا اردكانیان امروز در بدو ورود به مسكو در جمع خبرنگاران با بیان این كه مسئولیت كمیسیون مشترك همكاری های اقتصادی و تجاری ایران و فدراسیون روسیه مهرماه سال جاری به پیشنهاد وزیر امور خارجه و تصویب هیات وزیران به وزارت نیرو محول شده است، اظهار نمود: این سفر به منظور پاسخ به دعوت وزیر انرژی روسیه و مذاكره با مقامات ارشد این كشور همچون وزیر قفقاز شمالی، رئیس اتحادیه اقتصادی اوراسیا و گفت وگو با شركت ها و موسسات بانكی این كشور به منظور پیگیری توافقات و مذاكرات تفصیلی تر انجام شده است.
برمبنای اطلاعات سایت وزارت نیرو، وی با اشاره به این كه پانزدهمین اجلاس كمیسیون مشترك همكاری های اقتصادی و تجاری دو كشور، سال جاری شمسی در تهران برگزار می شود، افزود: با موضع گیری های خوبی كه دولت روسیه خصوصاً در هفته های اخیر به دنبال اتفاقات ناشی از خروج یك جانبه و غیرقانونی ایالات متحده از برجام اتخاذ نموده است، امیدواریم زمینه همكاری در عرصه های مختلف توسعه بیش تری پیدا كند.
وزیر نیرو پگاه امروز به منظور دیدار با مقامات دولتی روسیه و هماهنگی برای برگزاری پانزدهمین اجلاس كمیسیون مشترك همكاری های اقتصادی دو جانبه در تهران وارد فرودگاه شرمتیوای مسكو شد و در اولین روز سفر دو روزه اش به روسیه نشست های مشتركی با الكساندر نواك - وزیر انرژی و سرگی چباتاریف - وزیر امور قفقاز شمالی روسیه خواهد داشت. هم چنین بر طبق برنامه ریزی ها، عصر امروز مصاحبه ای با خبرگزاری های روسیه خواهد داشت.
اردكانیان در راس هیاتی ۱۰ نفره بعنوان مسئول كمیسیون مشترك همكاری های اقتصادی و تجاری ایران و فدراسیون روسیه راهی این كشور شده است تا ضمن دیدار با مقامات دولتی روسیه، مقدمات برگزاری پانزدهمین اجلاس كمیسیون مشترك همكاری های اقتصادی دو جانبه در تهران را فراهم آورد.1397/09/07
20:15:39
5.0 / 5
4619
تگهای خبر: انرژی , شركت , كشور , مشترك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
MIGT انرژی ، توربین، گاز ، ام آی جی تی

migtco.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ام آی جی تی محفوظ است

ام آی جی تی

وبسایت اقتصادی با تمرکز بر نفت و گاز