استاندار خوزستان:

مسیر تأمین آب شرب مردم اهواز فراهم گشته است

مسیر تأمین آب شرب مردم اهواز فراهم گشته است ام آی جی تی: استاندار خوزستان اظهار داشت: سازمان آب و برق به صورت اضطراری و برمبنای اصول پدافند غیرعامل خطوط انتقال را اصلاح كرده و مسیر تأمین آب شرب مردم اهواز فراهم گشته است.غلامرضا شریعتی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اقدامات انجام شده برای رفع مشكل قطع آب و كاهش فشار آن در اهواز اظهار نمود: سازمان آب و برق خوزستان تأمین آب، پمپاژ و تعمیرات خطوط انتقال آب را از راه كانال سلمان به عهده گرفته است.
وی اضافه كرد: سازمان آب و برق به صورت اضطراری و شبانه روز و بر طبق اصول پدافند غیرعامل خطوط انتقال را اصلاح كرده و مسیر تأمین آب شرب مردم اهواز فراهم گشته است.
استاندار خوزستان اشاره كرد: شركت آب و فاضلاب اهواز باز موظف و مكلف به جمع آوری و انتقال فاضلاب های ورودی از كانال سلمان به شبكه جمع آوری فاضلاب اهواز شده تا آبی كه از كانال سلمان مقرر است منتقل شود پاك، بهداشتی و باكیفیت باشد.
شریعتی درانتها اظهار داشت: كار به سرانجام رسیده و پمپ ها از چهارشنبه هفته قبل به كار افتاده و ایستگاه پمپاژ تصفیه خانه علی ابن مهزیار راه افتاده تا مشكل آب آشامیدنی شرق اهواز را حل كند.

1397/10/24
19:38:58
5.0 / 5
4821
تگهای خبر: آب , ایستگاه , سازمان , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
MIGT انرژی ، توربین، گاز ، ام آی جی تی

migtco.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ام آی جی تی محفوظ است

ام آی جی تی

وبسایت اقتصادی با تمرکز بر نفت و گاز